Шукаючи в інтернеті контакти, або відгуки про ортопеда-травматолога Вас напевно турбує вже якась проблема зі здоров’ям, яку Ви намагаєтесь вирішити? Мало того, Ви шукаєте той заклад і лікарів, де це зроблять максимально швидко, якісно і за доступною ціною. Для того Ви готові їхати, як і більшість наших пацієнтів за десятки, а то і сотні кілометрів з Славути, Ізяслава, Староконстянтинова, Полонного, Нетішина чи Новоград-Волинського. Навіть якщо є травматологи у вашому місті. Адже подивитись , це ще не все. Потрібно правильно спрограмувати лікування, яке допоможе виздоровіти, або зняти біль.
Ортопедичні захворювання, які ми лікуємо надзвичайно ефективно
П'яткова шпора
П’яткова шпора – утворення кісткового наросту на бугрі п’яткової кістки, внаслідок чого в людини виникає дискомфорт при ходьбі. Захворювання найчастіше діагностують у жінок віком до 45 років.
Причини виникнення п’яткової шпори і фактори, які цьому сприяють, наступні:
- плоскостопість і травми п’яткової кістки;
- вікові зміни;
- перевантаження стоп (заняття спортом, носіння взуття на високих підборах, стояча робота);
- надмірна вага;
- захворювання, які супроводжуються порушенням кровообігу (діабетична ангіопатія);
- порушення обмінних процесів;
Ці фактори призводять до мікророзривів м’яких тканин, наслідком яких стає асептичне запалення м’язів і слизової сумки, які розташовані під п’ятою. Наступний етап – утворення рідини, яка погіршує циркуляцію крові, та відкладення солей кальцію з розростанням осте офіту (кісткового наросту). Основним симптомом п’яткової шпори є різкий біль з максимальною інтенсивністю в ранковий час.
Основним способом лікування пяткової шпори на даний час у світі є – ударно-хвильова терапія. Саме тому ми її і використовуємо у лікуванні наших пацієнтів.
Записатись на ударно-хвильову терапію можна за телефоном +380673328243.
Біль в коліні
Чому ж виникає біль в коліні?
Основними причинами болю в коліні є:
- Спортивні травми( розриви зв’язок, розриви менісків)
- Вроджені аномалії розвитку, які проявляються вже в старшому віці. Деформації суглобів, деформуючий артроз
- Вікові зміни( переважно у жінок після клімаксу) – артроз колінного суглобу
- Малорухливий спосіб життя, і надлишкова вага дегенеративні зміни в суглобі
Але що ж викликає самий біль, і як його позбутися, це питання надзвичайно важливе. І в цьому ми відкриємо вам секрет. Адже в суглобі болять не кістки(як часто думають), а запалення чи пошкодження м’яких тканин навколо суглоба. Зв’язки, меніски, хрящі чи сухожилки. Ось, що дійсно викликає біль.
Чим ми можемо допомогти вам при болю в коліні? Перш за все ми маємо виявити причину. Само для того вас спочатку огляне спеціаліст. Лікар ортопед-травматолог, який чітко зрозуміє, чим вам можна допомогти. Якщо одразу ситуація не зрозуміла, то він призначить вам одне з дообстежень, яке допоможе поставити точний, діагноз, і в подальшому призначити правильне лікування. Такими методами діагностики є УЗД колінного суглобу, МРТ колінного суглобу, рентгенографія суглобу. Звичайно рентгенографія не дає відвовіді на питання, що спричиняє біль, але дає можливість побачити захворювання кісток, що також важливо.
Виявивши біль ми не зупиняємось на досягнутому. Наша задача призначити правильне лікування, яке позбавить від болю, і однозначно допоможе бути здоровим довготривалий час, або все життя. Для того ми використовуємо і медикаментозне лікування, сучасну фізіотерапію, такі унікальні процедури, як PRP(ПРП), ну і звичайно, якщо потрібно, то і операції. Саме тому рекомендуємо вам записатись на обстеження коліна і первинну консультацію травматолога за телефоном +380673328243
Біль в плечі
Цей надзвичайно частий прояв, який буває у багатьох пацієнтів, заставляє їхати до нас пацієнтів з усієї Хмельницької, Житомирської і Рівненської областей.
Чому ж так?
Та все дуже просто. Тому, що ми вміємо виявляти причини, і лікувати біль в плечі. Саме для цього ми зазтосовуємо таку сучасну методику діагностики, як МРТ плечового суглобу. Також ми є одними з піонерів в Україні застосування сучасних методик лікування болю в плечовому суглобі.
- Кінезіотейпування
- Ударно-хвильова терапія
- Сучасні електропроцедури, які не мають аналогів
- PRP терапія
- Ну і звичайно багато інших
Рекомендуємо вам спочатку записатись на консультацію до нашого травматолога, а тоді він визначить подальшу тактику обстежень і лікування.
Все це можна зробити за телефоном +380673328243
Біль в лікті
Вас напевно болить лікоть, і ви не можете повноцінно працювати цією рукою?
Ми навіть вгадаємо, що ви робили перед тим, як вас почав боліти лікоть.
- Грали у великий теніс
- Носили щось важке
- Працювали з відбійним молотком або молотом
- Також можуть бути інші причини, які призводять до перенапруження м’язів, які кріпляться в лікті
Самою основною причиною болю є таке захворювання, як епікондиліт( тенісний лікоть, лікоть гольфіста). Причиною є травмування сухожилків м’язів передпліччя, які прикріплюються до окістя в ділянці ліктя. Саме тому біль часто віддає в передпліччя.
Дане захворювання виявляє лікар ортопед-травматолог під час огляду пацієнта. Додаткових обстежень найчастіше не потрібно, адже вони не виявляють нічого. Рідко використовується МРТ чи УЗД ліктьового суглоба.
Найефективнішим методом лікування епікондилітує ударно-хвильова терапія. Виліковується захворювання зазвичай за 3-5 процедур. Процедури проводяться один раз на тиждень.
Саме тому до нас їдуть пацієнти з Шепетівки, Славути, Старокостянтинова, Хмельницького, Нетішина, Острога, Полонного, Ізяслава, Новоград-Волинського.
Записатись до лікаря можна за телефоном +380673328243
А травматолог сам вирішить, чи потрібні вам такі процедури, чи інші методи лікування
Пошкодження сухожилків і звязок
Та все тому, що вони безслідно не проходять. І можуть призводити до інвалідності, якщо їх не пролікувати. Саме тому ми вирішили допомогти цій категорії пацієнтів, якими звичайні травматологи не вміють займатися.
Чому звичайні травматологи не вміють займатися пошкодженнями зв’язок, сухожилків?
Просто вони вважають, що важливо не пропустити перелом кісток, а якщо немає перелому, то все інше пройде. Але насправді все не так просто. Адже якщо зв’язковий апарат не тримає суглоб у своїй позиції, то суглоб неправильно рухається. А якщо він не правильно рухається, то він тисне, і травмує ті частини, які раніше не несли такого навантаження. Саме тому пошкодження звязок і сухожилків важливо виявити і пролікувати чим раніше.
Як виявити пошкодження зв’язки, сухожилка, меніска?
Першим методом діагностики є звичайно УЗД(ультразвукова діагностика). Але цей метод часто дає неповну інформацію, і дуже залежить від самого лікаря. Саме тому в сучасному світі найчастіше використовують МРТ зв’язок, сухожилків і менісків. Адже він мало залежить від оператора, і дає набагато більше інформації про стан тканин. Саме тому у нашому закладі ми використовуємо і УЗД і МРТ діагностику. Ми можемо гордо сказати, що ми є одними з кращих в Україні у МРТ і УЗД діагностиці пошкоджень зв’язок і сухожилків, а також спортивній травмі.
Як же ж лікувати пошкодження зв’язки, сухожилка, меніска?
Найефективнішими способами лікування гострої травми є сучасне фізіотерапевтичне лікування. Саме тому його використовують в своєму арсеналі усі найпотужніші спортивні клуби світу. Адже треба швидко поставити спортсмена на ноги. Але і не спортсмени мають можливість користуватися сучасною фізіотерапією у нас в закладі.
На другому етапі, якщо не достатньо фізіотерапії, і кщо пошкодження складне використовують такі ефективні процедури як PRP терапія. Адже вона дає можливість добре відновити пошкоджені тканини.
Зателефонуйте до нас за телефоном, і дізнайтесь більше про дану проблему +380673328243
Біль в гомілково-ступневому суглобі
Чому ж виникає біль в гомілково-ступневому суглобі?
Основними причинами болю є:
- Спортивні травми( розриви зв’язок, сухожилків)
- Вроджені аномалії розвитку, які проявляються вже в старшому віці. Деформації суглобів, деформуючий артроз
- Вікові зміни( переважно у жінок після клімаксу) – артроз гомілково-ступневого суглобу
- Малорухливий спосіб життя, і надлишкова вага дегенеративні зміни в суглобі
- Дегенеративні зміни в сухожилках( зокрема в Ахіловому сухожилку)
- Плоскоступість
Але що ж викликає самий біль, і як його позбутися, це питання надзвичайно важливе. І в цьому ми відкриємо вам секрет. Адже в суглобі болять не кістки(як часто думають), а запалення чи пошкодження м’яких тканин навколо суглоба. Зв’язки, хрящі чи сухожилки. Ось, що дає дійсно біль.
Чим ми можемо допомогти вам при болю в гомілково-ступневому суглобі? Перш за все ми маємо виявити причину. Само для того вас спочатку огляне спеціаліст. Лікар ортопед-травматолог, який чітко зрозуміє, чим вам можна допомогти. Якщо одразу ситуація не зрозуміла, то він призначить вам одне з дообстежень, яке допоможе поставити точний, діагноз, і в подальшому призначити правильне лікування. Такими методами діагностики є УЗД гомілково-ступневого суглобу, МРТ гомілково-ступневого суглобу, рентгенографія суглобу. Звичайно рентгенографія не дає відвовіді на питання, що спричиняє біль, але дає можливість побачити захворювання кісток, що також важливо.
Виявивши біль ми не зупиняємось на досягнутому. Наша задача призначити правильне лікування, яке позбавить від болю, і однозначно допоможе бути здоровим довготривалий час, або все життя. Для того ми користуємось медикаментозним лікуванням, сучасною фізіотерапією, а також такі унікальні процедури, як PRP(ПРП).
Саме тому рекомендуємо вам записатись на обстеження, і первинну консультацію травматолога за телефоном +380673328243
Запишись на консультацію до ортопеда
Чому варто обстежуватись у нас?
- Персонал є нашою головною перевагою. Діагнозам встановленим нашими лікарями варто довіряти, адже це одні з кращих спеціалістів МРТ України.
- Обладнання, яке ми використовуємо Hitachi AIRIS Elite, вироблений в Японії. Що дає високоякісні зображення і дозволяє поставити точний діагноз.
- Ціни на обстеження доступні кожному. Адже ми ставимо собі за головне, здійснювати якісні обстеження за доступною ціною.
- У нас можна записатись 24 години на добу і відповідно цим ми унеможливлюємо довготривалі черги на обстеження.
- Після обстеження пацієнт може отримати кваліфіковану консультацію з приводу своєї проблеми у наших спеціалістів прямо на місці.
Чим відрізняється КТ від МРТ?
Що це, так би мовити, альтернативні варіанти. Хоча насправді справа йде трохи інакше, певну схожість між ними все ж є:
- Обидві абревіатури приховують за буквою Т одне і те ж слово — томографія.
- Принцип томографії (і в тому, і в іншому випадку) складається в пошаровому скануванні органу з подальшим виведенням зображення на комп’ютерний монітор. Для проведення томографії пацієнт зручно розташовується на столі-транспортері. Скануючий пристрій являє собою тунель, в якому повинна виявитися досліджувана частина тіла.
- Але при КТ в такому тунелі знаходиться тільки сканована область, обладнання для МРТ — велика камера, в якій пацієнт ховається практично повністю.
Що вибрати, КТ або МРТ?
Незважаючи на гадану ідентичність процедур КТ та МРТ, за принципом дії це зовсім різні дослідження. Комп’ютерна томографія (КТ) заснована на використанні рентгенівського випромінювання і здійснює у 15 разів більше опромінення ніж звичайна рентгенографія.
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — на постійному і пульсуючому магнітних полях і є абсолютно нешкідливою. Розмова про те, який метод дослідження краще, не має сенсу з тієї причини, що це РІЗНІ методи, які повинні використовуватися в різних ситуаціях. Для кожного з них є свої показання та протипоказання, кожен з них виявляється інформативний, якщо призначений відповідно області дослідження. Звичайно, КТ та МРТ мають області перетину, а іноді, в складних діагностичних випадках, необхідно використовувати відразу обидва види томографії. Показання до проведення КТ або МРТ При виборі КТ або МРТ для діагностичного дослідження лікар повинен врахувати не тільки тип тканин, які будуть піддаватися скануванню, а й стан здоров’я пацієнта, а також наявність факторів, які можуть стати перешкодою для проведення томографії. При вивченні органів, глибоко прихованих під кістковими тканинами, а також органів з високим вмістом рідини призначається МРТ. МРТ — високоінформативний метод діагностики стану спинного і головного мозку, органів малого таза, суглобів і міжхребцевих дисків. Тому магнітно-резонансна томографія є стандартом діагностики для вище перерахованих органів, згідно рекомендацій Міністерства Охорони Здоров’я України. КТ, яка спирається на рентгенівське дослідження, неприпустима для частого використання, протипоказана при вагітності і не рекомендується для дітей. Цей метод високо інформативний і доцільний при обстеженні органів грудної клітки і живота, а також у перші години при травмам черепа.
Як проходить процедура МРТ?
У більшості випадків, щоб пройти магнітно-резонансну томографію спеціальної підготовки організму не потрібно. Пацієнт вкладається на стіл томографа і нерухомо знаходиться на ньому під час проведення томографії. Саме дослідження не викликає будь-яких неприємних відчуттів, абсолютно безболісне. Протягом усього дослідження в руці пацієнта знаходиться сигнальний пристрій, що забезпечує можливість термінового виклику медперсоналу. Крім того, можливий контроль пульсу пацієнта і ЕКГ під час МРТ, які використовуються для специфічних досліджень або в якості моніторингу. Тривалість процедури – від 10-15 до 40-50 хвилин, в залежності від досліджуваної області.
Нам дуже важлива Ваша думка, тому долучайтесь до нашої спільноти у Facebook та надсилайте свої зауваження та пропозиції.